RELACJE Z REGAT:

 

Sponsorzy i partnerzy:

  

 

 

 

 

 

 

Organizatorzy:

 

Media

 

CREWSAVER OPEN POLISH OPTIMIST CHAMPIONSHIP
KAMIEŃ POMORSKI 20-22 września 2013
Witamy na stronie regat Crewsaver Open Polish Optimist Championship – największych regat międzynarodowych w klasie Optimist organizowanych w Europie Wschodniej! Kliknij przycisk "zakwaterowanie", a znajdziesz informacje i dane kontaktowe z hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych. Uprzejmie prosimy osobiście zarezerwować nocleg. W razie problemów, jednak, nie wahajcie się z nami skontaktować. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy.
Na tej stronie możecie dokonać rejestracji on-line do regat. W czasie trwania regat pojawią się relacje na żywo, zamieszczana będzie galeria zdjęć oraz pliki video. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w regatach i odwiedzenia tej strony w trakcie imprezy!

Crewsaver Open Polish Optimist Championship, to cykliczna impreza, która odbywa się w Kamieniu Pomorskim od 2007 roku. Regaty ta zyskały sympatię i uznanie w oczach wielu zawodników z całego świata. Regaty na zawsze stały się częścią kultury i życia sportowego Kamienia Pomorskiego. Organizator regat, Jacht Klub Kamień Pomorski, pragnie zaprosić wszystkich Państwa do udziału w tym wydarzeniu, nie możemy się doczekać, aby Was tutaj gość.
ROK 2012: I MIEJSCE Feldhusen Paul GER13203 Segel-Club Rohrwall e.V.
Drugie miejsce Simonas Jersovas LTU358 z Bangputys, trzecie miejsce Emil Jarudd SWE4466 z KSSS.
ROK 2011: I MIEJSCE Frisch Marvin GER12952 Wuerttembergischer Yacht Club
Drugie miejsce Niemiec Ingmar Vieregge z Düsseldorfer Yachtclub, trzecie miejsce Szwed Erik Nevhagen z Rorvisk Segelsallskap.
ROK 2010 -I MIEJSCE: Frederik Rask Skovshoved Sejkklub
ROK 2009 - I MIEJSCE: MACIEJ FIGIEL SEJK POGOŃ SZCZECIN
ROK 2008  - I MIEJSCE: Konrad Lipski YKP Gdynia POL 1101
ROK 2007 - I MIEJSCE: Sara Piasecka Baza Mrągowo POL 1386
MARINA KAMIEŃ POMORSKI
Nowy port na 240 jachtów otwarty w 2012 roku
Kamieńska marina usytuowana jest w urokliwym otoczeniu starego miasta, dysponuje 240 miejscami postojowymi. Lokalizacja portu umożliwia prowadzenie mariny macierzystej czyli przystosowanej do postoju jachtów przez cały sezon, a także do zimowania w hangarach i na placu. Marina dysponuje wypożyczalnią sprzętu rekreacyjnego takiego jak: rowery wodne, kajaki, żaglówki, rowery. Skorzystać również można z dodatkowych usług: warsztatu szkutniczego i mechanicznego, slipowania, mycia łodzi. Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony: www.marinakamienpomorski.pl
Organizator regat:
JACHT KLUB 
KAMIEŃ POMORSKI
ul. Wilków Morskich 4
72-400 Kamień Pomorski
www.jkkp.pl
www.facebook.com/jacht.klub
e-mail: office@jkkp.pl