KONTAKT:

 


ZWYCIĘZCY - 2018 ROK


Pankbud - Mistrz XIX edycji
03.03.2018r.

 


ZWYCIĘZCY - 2017 ROK


Repro Service Pol. - Mistrz XVIII edycji
04.03.2017r.

 


ZWYCIĘZCY - 2016 ROK


Medicina - Mistrz XVII edycji
05.03.2016r.

 


Repro Service Pol. - I m-ce na Turnieju Mistrzów w Kamieniu Pomorskim
12.01.2016r.

 


ZWYCIĘZCY - 2015 ROK


Medicina - Mistrz XVI edycji
28.03.2015r.

 


Medicina
I m-ce w VI Pucharze Ligi
08.03.2015r.

 


Repro Service Pol. - I m-ce na Turnieju Mistrzów w Stargardzie Szcz.
25.01.2015r.

 


ZWYCIĘZCY - 2014 ROK

Medicina - Mistrz XV edycji

 


Repro Service Pol.
I m-ce w V Pucharze Ligi
16.03.2014r.

 


Medicina
I m-ce w III Pucharze Ligi PLUS w Mrzeżynie
23.03.2014r.

 


Repro Service Pol.
I miejsce w Turnieju
z okazji X-lecia hali
01.05.2014r.

 


Bryza Jatki
I m-ce w II edycji
Kamieńskiej Ligi Szóstek
18.07.2014r.

 


ZWYCIĘZCY - 2013 ROK

Medicina - Mistrz XIV edycji

 


Ekol Dziwnówek
I m-ce w IV Pucharze Ligi
07.04.2013r.

 


PSP Kamień Pomorski
I m-ce w I edycji
Kamieńskiej Ligi Szóstek
28.06.2013r.

 


ZWYCIĘZCY - 2012 ROK

Medicina- Mistrz XIII edycji

 


Medicina
I m-ce w III Pucharze Ligi
11.03.2012r.

 


DLA SPONSORÓW:

 


WSPIERAJĄ NAS:

 


Losowe zdjęcie


Puchar na XIII finale KALFNa XII finał KALF-u Puchar przyjechał prawdziwym Harleyem


W poniedziałek 3 grudnia 2018 zadebiutowała nowa wersja strony poświęconej Kamieńskiej Amatorskiej Lidze Futsalu. Dostępna jest ona pod adresem:

Obecna wersja strony pozostanie jako archiwalna i nie będzie dłużej aktualizowana. Zapraszamy do korzystania z nowej wersji strony.
Informujemy, że zgodnie z punktem 11. Regulaminu Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu od dzisiaj (02.12) do godz. 13.59 dnia 9. grudnia (czyli przed rozpoczęciem pierwszego spotkania IV kolejki) możliwe jest dokonywanie transferów między drużynami.
Jak dokonać transferu? Należy skontaktować się z sekretarzem rozgrywek z Remigiuszem Pęcakiem pod numerem tel. +48 882 643 634 lub wysyłając e-mail na adres: kalf@kalf.com.pl podając w treści imię nazwisko zawodnika zmieniającego barwy oraz drużyny między którymi dany zawodnik przechodzi.
W drugiej kolejce Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu emocji także nie brakowało. Liderowi po pierwszej serii Dynamitowi Benice nie udało się obronić suprematu w ligowej tabeli. Beniczanie w meczu otwarcia zostali wypunktowani przez Jack-Pol Przybiernów i gładko przegrali 0:2.
W kolejnych spotkaniach mieliśmy już więcej bramek. W drugim z nich mimo, że to Zryw Zamoście rozpoczął strzelanie, to jednak przez większość starcia z Medicną jego zawodnicy musieli gonić wynik. Drużyna Karola Ptaka po pierwszych piętnastu minutach prowadziła 3:1 a w drugiej połowie jak na wielokrotnego mistrza przystało, na każdy cios rywala natychmiast odpowiadała kolejnym trafieniem. Ostatecznie m. in. po hattricku Wojciecha Andrzejewskiego Medicina wygrała 5:3.

mecz Medicina Kamień Pomorski - Zryw Zamoście

W trzecim starciu pomiędzy Ekolem Dziwnówek a Vocatusem Golczewo mieliśmy bardzo podobny scenariusz z tą jednak różnicą, że to Ekol pierwszy zdobył gola i za każdym razem odpowiadał na bramkę  Volodymyra Pryshnivskyy‘ego. Goleczewianie mimo ambitnej postawy (m. in. sprawdzana wytrzymałości słupka) w kolejnym już spotkaniu, znowu nie zdobyli żadnego oczka. Na pocieszenie zostaje im fakt, że mają w swoich szeregach lidera klasyfikacji strzelców.

KALF mecz Ekol Dziwnówek - Vocatus Golczewo

W ostatnim pojedynku kolejki mieliśmy starcie dwóch skrajności. Repro Service Pol. w jedenastoosobowym składzie zmierzył się z mocno osłabionym Bosmanem. Drużyna z Chomina wystąpiła tylko w piątkę i to bez nominalnego bramkarza. Filipa Daroszewskiego, który miał przykre zdarzenie drogowe, zastąpić musiał Kamil Pogoda. Mimo takich braków kadrowych Bosman postawił Repro twarde warunki. Bardzo uważnie grał w obronie a gdy tylko było to możliwe wyprowadzał bardzo groźne kontry. Dwie z nich sprawiły, że to właśnie oni do przerwy prowadzili 2:1.

KALF Bosman Chomino

Po zmianie stron brak zmian zaczął się dawać we znaki Konradowi Burlikowskiemu i spółce. Repro wykorzystało słabości przeciwnika i nie tylko wyrównało, ale też wyszło na prowadzenie. Nie oznaczało to jednak końca emocji. Faul taktyczny Pawła Zabierka sprawił, że stał się on nie tylko pierwszym zawodnikiem XX edycji, który otrzymał pierwszą bezpośrednią czerwoną kartkę i będzie musiał odpocząć dwie ligowe kolejki, ale także spowodował, że tym razem to jego drużyna grając w czteroosobowym składzie musiała cofnąć się do obrony. Repro przetrwało oblężenie i ostatecznie w końcówce dołożyło jeszcze jedno trafienie, dzięki któremu nie tylko wygrało 4:2, ale także zostało nowym liderem rozgrywek.

II kolejka KALF – 25.11.2018 (niedziela)
Jack-Pol Przybiernów - Dynamit Benice 2:0 (1:0)
bramki: Grzegorz Cedrowicz, Adrian Kiszka

Medicina - KS Zryw Zamoście 5:3 (3:1)
bramki: Wojciech Andrzejewski 3, Kamil Bogusz, Mikołaj Karbowiak - Kamil Janik 2, Alan Dąbrowski

Ekol Dziwnówek - Vocatus Golczewo 3:2 (1:0)
bramki: Dawid Włodarczyk, Radosław Cyburt, Daniel Kaputsta - Volodymyr Pryshnivskyy 2

Bosman Chomino - Repro Service Pol. 2:4 (2:1)
bramki: Konrad Burilikowski, Mateusz Saułda - Kamil Kacperek, Maciej Szwech, Barek Sasin 2
W niedzielę (18.11) wraz z pierwszym wznowieniem gry przez zawodnika Ekolu Dziwnówek Roberta Żywulskiego wystartowała jubileuszowa XX edycja Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Choć w innych miastach zawieszane są takie rozgrywki to w Kamieniu Pomorskim, choć już w nieco mniejszym zakresie, ciągle jest zapotrzebowanie na futsal.

W tegorocznej edycji w każdej ligowej kolejce rozgrywane są po cztery spotkania. W trzecią niedzielę listopada rywalizację rozpoczął pojedynek wspomnianego wcześniej Ekolu z Mediciną.
W tym spotkaniu było wszystko poza gradem goli. Mieliśmy parady bramkarskie, walkę na całym boisku, żółte kartki oraz pierwsze wykluczenie, którego sprawcą był gracz Mediciny Karol Majer. Przez długi czas mimo przewagi zespołu z Dziwnówka, bramki nie padały. Gdy wydawało się, że starcie zakończy się remisem to na dziesięć sekund przed końcem gola dającego Medicinie trzy oczka zdobył Kamil Pintal.


W drugim spotkaniu worek z bramkami rozwiązał się na dobre. W pierwszej połowie aż cztery trafienia zaliczyli zawodnicy Repro Service Pol. i wydawało się, że w meczu z drużyną Vocatus Golczewo mogą już być pewni trzech oczek. Nic bardziej mylnego. Ambitna postawa Golczewian sprawiła, że zaraz po wznowieniu zdobyli oni dwie bramki i można powiedzieć, że wrócili oni do spotkania. Volodymyr Pryshnivskyy rzucił wyzwanie Mateuszowi Wróblowi dzięki czemu mieliśmy pojedynek zwycięstwo oraz o tytuł lidera klasyfikacji strzelców. Ostatecznie nieznacznie bo o jedną bramkę w obydwu klasyfikacjach lepszy okazał się ten drugi. Popularny Wróbel zdobył cztery bramki a jego drużyna wygrała 7:6.


W trzecim spektaklu pomiędzy Bosmanem Chomino a Jack-Pol Przybiernów mieliśmy także prowadzenie jednego zespołu a potem pogoń drugiego. Tym razem pościg zawodników z Powiatu Goleniowskiego zakończył się happy endem. Zdołali oni wyrównać a pojedynek ten zakończył się remisem 2:2.


W ostatnim meczu problemy z nastawieniem celowników miał zespół Zrywu Zamoście. Były poprzeczki, spojenia nawet przedłużony rzut karny. Piłka jak zaczarowana wpadać jednak nie chciała a że problemów ze skutecznością nie miała drużyna Dynamitu Benice to po zwycięstwie 3:0 została ona pierwszym liderem.

I kolejka – 18.11.2018 (niedziela)
Ekol Dziwnówek - Medicina 0:1 (0:0)
bramka: Kamil Pintal

Vocatus Golczewo - Repro Serwis Pol. 6:7 (0:4)
bramki: Volodymyr Pryshnivskyy 3, Daniel Wawrzyński, Wojciech Trepkowski, Yaroslav Olenyuk - Mateusz Wróbel 4, Bartek Korzeniowski2, Bartek Sasin

Bosman Chomino - Jack-Pol Przybiernów 2:2 (1:0)
bramki: Mateusz Sałuda, Patryk Juncewicz - Adrian Kiszka, Patryk Kominek

Dynamit Benice - KS Zryw Zamoście 3:0 (1:0)
bramki: Daniel Tulejski, Fabian Majewski, Mateusz Rakowski
Kamień Pomorski ma coś czego mogą nam zazdrościć w inne miasta – Kamieńską Amatorską Ligę Futsalu, która w najbliższą niedzielę (18.11) o godz. 14.00 po raz dwudziesty zainauguruje swoje jubileuszowe rozgrywki.  Dla przykładu w trzecim największym mieście Pomorza Zachodniego, tj. w Stargardzie z powodu braku frekwencji zdecydowano o zawieszeniu rozgrywek.

KALF  to jedna z najstarszych amatorskich lig futsalowych w województwie zachodniopomorskim, działająca nieprzerwanie od 2004 roku. W najlepszych latach w rozgrywkach brało udział 300. zawodników, a 24. drużyny rywalizowały w trzech ligach. Te lata świetności mamy za sobą, jednak mimo to kamieńska liga od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. 

W tym roku do rywalizacji ostatecznie zgłosiło się osiem drużyn (nad startem zastanawiali się także inni). W piątek  (9.11) na spotkaniu kapitanów z Dyrektorem MOSiR-u Sylwią Brzęczkowską wg tabeli Bergera  dokonano losowania terminarza rozgrywek, wybrano komisję dyscyplinarną oraz omówiono najważniejsze zmiany w porównaniu do poprzednich edycji.

Na liście zgłoszonych drużyn brakuje m.in. Pankbudu co oznacza, że w tej edycji będziemy mieli nowego mistrza rozgrywek. Przypomnijmy bowiem Pankbud po zwycięstwie 5:4 nad Bosmanem Chomino był triumfatorem XIX edycji. Do sportowej rywalizacji nie przystąpiły także drużyny Contry, DarKingu, Oldbojów oraz Agropomocy Sulikowo.
Za prowadzenie rozgrywek będzie odpowiadał wieloletni zawodnik tej ligi – Remigiusz Pęcak. W skład komisji dyscyplinarnej weszli Dyrektor MOSiR Sylwia Brzęczkowska, przedstawiciel sędziów KS ZZPN oraz Dawid Roszak.

W rundzie zasadniczej rozegranych zostanie siedem kolejek. Pięć do końca bieżącego roku, pozostałe już w nowym. Oznacza to, że okienko transferowe będzie otwarte między trzecią a czwartą serią spotkań. Nowi zawodnicy mogą być zgłaszani do rozpoczęcia pierwszego meczu czwartej kolejki. Pozostałe zapisy regulaminowe są takie same jak w poprzednich rozgrywkach.

Ponieważ mamy tylko osiem zespołów to ta część rozgrywek będzie jedynie walką o tak zwane rozstawienie w play-off. W fazie pucharowej zasady rozgrywek będą takie same jak to było w poprzednich rozgrywkach. Szczegółowy terminarz, plan gier oraz regulamin dostępny jest na stronie: http://kalf.com.pl/
Pierwszy gwizdek sezonu 2018/2019 zabrzmi w niedzielę (18.11) punktualnie o godz. 14.00, kiedy to ma boisko wyjdą drużyny Ekolu Dziwnówek oraz Mediciny. Już teraz zapraszamy Państwa do kibicowania.

Pary pierwszej kolejki:
Godz. 14:00  Ekol Dziwnówek - Medicina
Godz. 14:40  Vocatus Golczewo - Repro Serwis Pol.
Godz. 15:20  Bosman Chomino - Jack-Pol Przybiernów
Godz. 16:00  Dynamit Benice - KS Zryw Zamoście
XX EDYCJA ROZGRYWEK
KAMIEŃSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU
ROZPOCZNIE SIĘ 
18.11.2018r.

ZEBRANIE
KAPITANÓW DRUŻYN
ODBĘDZIE SIĘ
08.11.2018r.
o godz. 19:00
w MOSIR ul. Wolińska 9 w Kamieniu Pomorskim
XIX MISTRZEM
KAMIEŃSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU 
ZOSTAŁ ZESPÓŁ PANKBUD!
Bosman Chomino  - Pankbud 4:5 (2:3)
XIX FINAŁ KAMIEŃSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU 
BOSMAN CHOMINO - PANKBUD

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza w najbliższą sobotę, 3 marca br. o godz. 19.00 w hali sportowej przy ul. Wolińskiej 9 na imprezę finałową, kończącą XIX edycję Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Przed nami wieczór pełen wrażeń i niesamowitych emocji, zakończony meczem o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego w Futsalu, w którym Bosman Chomino, Mistrz XI edycji, zagra z czarnym koniem tegorocznych rozgrywek, młodym ale i nieobliczalnym zespołem Pankbud. Po raz pierwszy, od wielu lat, w wielkim finale nie zobaczymy Mediciny oraz aktualnego Mistrza KALF-u – Repro Service Pol. Obie ekipy odpadły w fazie play-off, której celem było wyłonienie finalistów. Medicina została wyeliminowana przez Ekol Dziwnówek, a Repro Service Pol. gry o tytuł mistrzowski pozbawił Vocatus Golczewo.
Mecz finałowy o Mistrzostwo Kamienia Pomorskiego poprzedzi efektowna oprawa z wykorzystaniem profesjonalnej techniki scenicznej. Agencja Art.-Event ze Szczecina zaprezentuje możliwości najnowszej techniki laserowej. Zaraz po rozpoczęciu imprezy czeka nas niesamowite widowisko będące połączeniem laserów, wyrzutni ognia i energetycznej muzyki. Hala sportowa zostanie wyposażona w najnowsze nagłośnienie, które wraz z profesjonalnym oświetleniem zapewnią niesamowite widowisko sceniczne. Nagłośnienie i światła powierzyliśmy Agencji Grand-Music Sebastian Wodziński & Darek Gołdyn z Kamienia Pomorskiego. Dodatkowe oświetlenie zostanie przywiezione ze Szczecina. Nowością będą trzy lasery kwantowe, które zostaną zamontowane na kolumnach pod zegarem i wycelowane w trybuny. To będzie widowisko jakiego w Kamieniu Pomorskim jeszcze nie było. Oprawa finałowa, której próżno szukać w innych halach sportowych. 

Tradycją naszych finałów są pokazy sportowe, do których zapraszamy osoby z odpowiednim dorobkiem i sukcesami sportowymi na koncie. Tak będzie również w tym roku. Po raz pierwszy w naszym mieście wystąpi Kamil Drzewucki, finalista programu „Mam Talent”, czołowy przedstawiciel football freestyle w Polsce. Występował na Stadionie Narodowym podczas pięciu meczów Euro 2012, Mistrz Polski Champions League 2014, założyciel i trener pierwszej Akademii Trików Piłkarskich. Drugim przedstawicielem football freestyle, który dwukrotnie wystąpi przed kamieńską publicznością będzie Konrad Gorczyński z Koszalina, trener i założyciel Akademii Freestyle Leo Bałtyk Koszalin, znany również z występów w programie „Mam Talent”. Przed nami cztery występy na żywo football freestyle, a także konkursy z udziałem naszej publiczności. Oprócz tego zobaczymy pokazy tańca dzieci i młodzieży ze Szkoły Tańca Keep, która od wielu miesięcy prężnie działa w naszym mieście.

Bohaterowie sobotniego wieczoru zaprezentują się na specjalnie zbudowanym podium. Prezentacja zawodników odbędzie się z wykorzystaniem najnowszej techniki scenicznej w połączeniu z sześcioma wyrzutniami ognia, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Naszych zawodników na mecz finałowy wyprowadzą piłkarze z Akademii Piłkarskiej Gryfa Kamień Pomorski. Nie zapomnieliśmy również o kibicach naszej miejscowej drużyny piłkarskiej. Podobnie jak w ubiegłym roku, na naszej imprezie finałowej zaprezentuje się pierwszy zespół Gryfa Kamień Pomorski, który tydzień później rozpocznie rozgrywki w IV lidze.

Oficjalnym partnerem naszej imprezy jest Pogoń Szczecin Football Schools, która od kwietnia ub.r. funkcjonuje w naszym mieście. Nasz partner ufundował pamiątkowe zestawy upominkowe dla dzieci, które wyprowadzą naszych zawodników, a także koszulki i gadżety Pogoni Szczecin, które zostaną wykorzystane do loterii dla kibiców. Oprócz tego mamy dla Was 19 piłek do gry w piłkę nożną z okazji XIX Finału Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu, karnety na siłownię, vouchery na masaże, bony na zakupy i wiele innych atrakcyjnych niespodzianek.

Nasza impreza rozpocznie się w sobotę wieczorem o godz. 19.00 od zgaszenia światła halowego. Nad bezpieczeństwem widzów czuwać będą strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jarszewie, wykwalifikowani ochroniarze oraz ratownik medyczny. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia napojów, puszek, butelek oraz wszelkich przedmiotów niebezpiecznych. Prosimy o przybycie wcześniej w celu zajęcia miejsca na trybunach. Ilość miejsc ściśle ograniczona! Zapraszamy na najważniejsze wydarzenie sportowe roku poprzedzone jedynym i niespotykanym dotąd widowiskiem scenicznym. 
WYNIKI RUNDY PLAY-OFF:

I RUNDA PLAY-OFF - 24.02.2018 (sobota)
Bosman Chomino - Jack-Pol Przybiernów 7:4 (2:3)      
Medicina - Ekol Dziwnówek 0:1 (0:0)                        
Pankbud - Dynamit Benice 5:2 (2:2)                         
Repro Service Pol. - Vocatus Golczewo 3:4 (1:1)        

II RUNDA PLAY-OFF - 25.02.2018 (niedziela)
Bosman Chomino - Vocatus Golczewo 4:2 (2:0)
Pankbud - Ekol Dziwnówek 5:3 (2:2)

WYNIKI ROZEGRANYCH SPOTKAŃ LIGOWYCH:
10 KOLEJKA – 11.02.2018 - NIEDZIELA
Ekol Dziwnówek – Vocatus Golczewo 3:1 (3:0)
Dynamit Benice - Oldboye 4:1 (2:1)
DarKing – Agropomoc Sulikowo 10:2 (3:1)
Medicina – KS Zryw Zamoście 5:0 (1:0)
Repro Service Pol. – Jack-Pol Przybiernów 9:4
Bosman Chomino – Pankbud 2:6 (1:3)

9 KOLEJKA – 10 lutego 2018 - SOBOTA
Pankbud – Agropomoc Sulikowo 7:2 (3:0)
Medicina – DarKing 4:2 (0:0)
Ekol Dziwnówek – Repro Service Pol. 1:3 (0:2)
Jack-Pol Przybiernów – Dynamit Benice 4:1
Bosman Chomino - Oldboye 7:2 (4:0)

8 KOLEJKA -28.01.2018 (niedziela)
KS Zryw Zamoście – Jack-Pol Przybiernów 5:6 (1:5)
Ekol Dziwnówek – Dynamit Benice 2:7 (0:4)
Pankbud – DarKing 7:2 (6:0)
Bosman Chomino – Vocatus Golczewo 5:2 (3:1)
Repro Service Pol.– Oldboye 2:1 (1:1)
Agropomoc Sulikowo – Medicina 1:9 (3:0)
<< poprzednia  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna >>